Неділя, 22.04.2018, 07:45
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Василівський професійний ліцей"

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 22 » Спартакіада
13:43
Спартакіада

     Двадцять другого вересня відбулось традиційне свято ліцею "День здоров'я". Спортивне свято проводилось в рамках Всеукраїнського Олімпійського  уроку, Олімпійського тижня та святкування Дня фізичної культури і спорту, запровадженного Національним Олімпійським Комітетом. 

     Основна мета спортивного свята: пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом, формування позитивного ставлення та стійкого інтересу до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

     Спортивне свято пройшло на стадіоні та відкритому спортивному майданчику ліцею. У змаганнях прийняли участь усі учні ліцею. Відкрила захід директор ліцею Палига Олена Валеріївна, яка побажала учням удачі, наснаги, високих результатів та перемоги.

     Хлопці і дівчата змагались: у бігу на 60 метрів, підтягуванні на перекладині, віджиманні, стрибках у довжину з місця, метанні, естафеті, перетягуванні канату. Були індивідуальні та командні змагання.

     Свято пройшло у дружній та веселій атмосфері, вболівальники, які не приймали участь в окремих видах, гучно підтримували свої команди.

     А переможцями змагань виявились: у стрибках в довжину з місця

                 юнаки 

І місце - Козачко Владислав (20 група) 

ІІ місце - Олійник Владислав (20 група)

ІІІ місце - Сірівля Ігор (59 група)

                 дівчата

І місце - Швець Аліна (58 група)

ІІ місце - Сіра Катерина (62 група)

ІІІ місце - Склюєва Тетяна (58 група)

у бігу на 60 метрів

                 юнаки  

І місце - Козачко Владислав (20 група)

ІІ місце - Сірівля Ігор (59 група)

ІІІ місце - Куріпка Владислав (59 група)

               дівчата 

І місце - Швець Аліна (58 група)

ІІ місце - Капраль Ірина (18 група)

ІІІ місце - Сіра Катерина (62 група)

у метанні

                 юнаки

І місце - Куций Андрій (58 група)

ІІ місце - Білик Володимир (59 група)

ІІІ місце - Куріпка Владислав (59 група)

                 дівчата

І місце - Склюєва Тетяна (58 група)

ІІ місце - Сіра Катерина (62 група)

ІІІ місце - Лукашенко Валентина (62 група)

у підтягуванні на перекладині

                 юнаки

І місце - Набієв Руслан (20 група) 

ІІ місце - Куріпка Владислав (59 група)

ІІІ місце - МанжулаВладислав (62 група)

у віджиманні 

                 дівчата

І місце - Склюєва Тетяна (58 група)

ІІ місце - Капраль Ірина (18 група)

ІІІ місце - Швець Аліна (58 група)

     У командних видах 

     В естафеті серед юнаків І місце команда групи 59, ІІ місце команда групи 61, ІІІ місце команда групи 62.

     Серед дівчат І місце команда групи 62, ІІ місце команда групи 58.

     У перетягуванні канату серед юнаків: І місце команди групи 62, ІІ місце команда групи 59, ІІІ місце команда групи 20.

     Серед дівчат І місце команда групи 58, ІІ місце команда групи 18, ІІІ місце команда групи 62.

Керівник фізичного виховання О.О. Мисюра

Переглядів: 80 | Додав: vpl57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930